Krajalnica do sera

Krajalnica maga 612p to wydajne urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do pewnych jak sery. Dobre tematy i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na utrzymanie jej w szlachetności i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Valgus 2 in 1

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do zastosowania w niedalekim czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie opiera się z wielu czynników, jakie potrafią stać zamienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.