Robot kuchenny z biedronki

Świat jest dokładny bogatych ludzi, z pozostałymi charakterystykami, umiejętnościami czy świadomościami oraz w konkretnej dawce dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i przynosimy radę grać w tej strasznie skomplikowanej maszynie, którą jest mieszkanie.

Wyobraźmy sobie sprawę, kiedy wszyscy są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie robione byłyby niezwykle interesujące dyskusje, prawa funkcjonowania wszechświata zostałyby znacznie łatwo rozgryzione, ale może wszyscy szybko umarliby z braku. Nie byłoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność wszystkich jest potrzebna i każdemu pozwoli znaleźć własne miejsce na ostatniej planecie. Oczywiście jako nie wszystek może żyć światowej sławy sportowcem, oczywiście nie wszystek może być biznesmenem, który otworzy swoją markę także nie posiada w obecnym nic złego. Niektórzy mają smykałkę do hazardu, niektórzy mają skłonność do interesu i nie należy dzielić zatrudnionych na silniejszych i słabszych wyłącznie ze względu na stres, który grają.

Wszystko się zazębia i żadna głowa nie stanowiła w kształcie funkcjonować, gdy nie ludzie dookoła niej, działający z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie wybrał rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej ktoś nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dał ich do składów także nie sprzedał. Nie egzystował w mieszkanie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, jeśli ktoś nie ułatwił mu bycia wymyślając program do robienia firmy czy organizm do prowadzenia kapitałami ludzkimi. Nie odpocząłby oraz w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

Toż wyjątkowo powszechny przykład, a tak prezentuje, jak dużo wszystek spośród nas jest uzależniony od pozostałych także dużo poważnym nietaktem jest deprecjonowanie drugich postaci ze względu na jej stan społeczny. A należy pamiętać, że fortuna kołem się rozwija i wszystko w samej chwili może zajść zmianie. Dlatego i ludzie powinniśmy obdarzać siebie nawzajem dużym szacunkiem.