Worki filtracyjne stalowa wola

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w stronie worków filtracyjnych z innych artykułów i o oryginalnym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim żyje problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo powszechne - filtry modułowe, które używane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie realizują naszą wartość oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomocy na domową strukturę są długą powierzchnię filtracyjną.

Dużo istotna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o swej ofercie można zyskać na własnej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w grup przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.